na Bloxie - od września 2004, od marca 2008 - tutaj
Blog > Komentarze do wpisu

15 grudnia - czwartek

Nie obyło się bez wizyty u fryzjerki. Odstąpiłam Małej swój termin, bo nie dało rady. Rano ja użyłam na jej włosach prostownicy i to co zobaczyłam nie było fajne, bo krzywo po prostu były ścięte, więc nie miałam już żadnych dylematów.Doprawdy jestem w szoku jak można tak krzywo i sama na siebie zła, że coś mnie podkusiło. Powinnam sobie napisać na lodówce wielkimi literami Nigdy więcej!
Teraz mamy na głowie pięknie wystylizowaną, wycieniowaną bombkę :-) A ja dopiero w przyszłym tygodniu, bo tak na już to nie ma siły dostać się do tej Naszej Prawdziwej Pani Fryzjerki.

Poczytałam o wyroku w sprawie brutalnego zabójstwa, o którym kiedyś czytałam. Wczytałam się w szczegóły i przypomniałam sobie perypetie Młodego, jego postawę obywatelską i związane z nią konsekwencje. ...tu nie chodziło o narkotyki, ale i tak serce mi zamarło. Nawet nie próbuję myśleć co czuje tamta matka.


czwartek, 15 grudnia 2011, anonim002
Komentarze
2011/12/17 14:06:36
Jesteś w stanie wystąpić lepiej niż Demi Moore w Striptease ? Rozpalić wielu mężczyzn oraz zarobić na rzeczy, o których myślisz już od dawna ?? SexyCity jest tym miejscem www.sexycity.pl/polecam/78