na Bloxie - od września 2004, od marca 2008 - tutaj
Blog > Komentarze do wpisu

5 / 2016

Za każdym razem gdy klikam "przełącz na stary widok" serce mi drży czy aby na pewno stary Blox jeszcze działa... A piszą, że zmienia się w tym roku :-(

Stałam się matką dwojga dorosłych, pełnoletnich dzieci. Tak, Mała zaliczyła właśnie swoje 18 urodziny. Wierzyć mi się nie chce. Czas leci. Taka okazja wymaga wpisu jakiegoś sentymentalnego, sensownego, ale nie mam dzisiaj melodii do takich wpisów. Pomyślę o tym kiedyś, później.

W pracy urwanie głowy. Wszystko na raz. Chrzest bojowy prawie na każdym polu. Zatrudnienia grupowe, dyscyplinarka, zmiany angaży i takie tam inne perełki. W tym wszystkim ja i moje poczucie krzywdy, bo obiecana na samym początku stawka z dnia na dzień oddala się coraz bardziej, a ja guuupia liczyłam na to, że szefostwo stanie na wysokości zdania i słowa dotrzyma. Gdyby mi nie obiecali to nie byłoby sprawy, ale tyle było gadania, zachwytów, achów i ochów. A teraz nijak się to ma do obecnej polityki kadrowej. Zaciskam zęby i pracuję, bo co innego mogę. Mogłabym rzucić im w twarz co ja na ten temat myślę, zresztą szefostwo wie, bo kiedyś im przypomniałam, ale olali mnie sikiem panoramicznym, ale nie chcę tak drastycznie, bo myślę, że więcej mogę stracić niż zyskać. Głodem nie przymieram, ale przykro mi, że zrobili mnie w konia. I wiem, widzę wiele plusów tej przesiadki, ale gdyby nie obiecali to nie byłoby sprawy, a tak to mam poczucie, że mi coś odebrano.

Z bieganiem chwilowa pauza, bo taki okropny kaszel miałam, że aż mnie dusiło. Dwie serie antybiotyku i jeszcze mi tam lekko gra i bucy. Nie zrobiłam zdjęcia RTG, ale liczę na to, że jest OK. W niedzielę czeka mnie biegowa impreza wyjazdowa. Moje pierwsze zawodowe 10 km, ale podchodzę do sprawy lightowo, bez parcia na wynik, za to na na świetną zabawę i dużo pozytywnych emocji. Nie mam innego wyjścia.

wtorek, 15 marca 2016, anonim002
Komentarze
2016/03/15 19:32:38
Czasami się cieszę, że nie muszę pracować! czasami!
Życzę dobrej zabawy biegając! :-))))
-
2016/03/17 21:36:36
ja też zawsze przełączam na stary widok.