na Bloxie - od września 2004, od marca 2008 - tutaj
Archiwum
O autorze

babskie spotkania

poniedziałek, 30 stycznia 2012
Babskie spotkanie
dały mi tyle do myślenia, że aż postanowiłam dodać sobie nową kategorię, zakładając, że nie pierwszy to będzie wpis o charakterze analizującym to zjawisko :-)
Znamy się lat wiele, jedne znają się ze szkoły pomaturalnej, inne poznały się zaraz potem już na gruncie pracowym. Spotykamy się już blisko 15 lat i wszystkim nam zależy by tradycję tę utrzymać jak najdłużej.
Przeżyłyśmy razem szkołę, pierwszą pracę, śluby, problemy z teściowymi, ciąże, porody, zwolnienia z pracy,  podjęcie studiów, ich zakończenia i wiele, wiele innych rzeczy. Nawet opijałyśmy rozwód.
Każda z nas zawsze powtarza jak wiele dają jej te rozmowy, te pogaduchy, wspólne chwile kiedy wyrzucamy co nam leży na sercu albo na wątrobie.
Temat ostatniego spotkania został zdominowany przez sprawy zdrowotne. I to jest dla mnie straszne. Był czas, że emocjonowałyśmy się facetami, potem dziećmi, teściowymi, problemami z facetami, a teraz przyszedł czas na stan zdrowia, bo każda ma coś do powiedzenia w tym temacie i to nie jest ani śmieszne ani zabawne.